Nasza JAKOŚĆ
Click Here

Oferujemy Państwu nowoczesną, trwałą i mocną pergolę P7400 o możliwych maksymalnych wymiarach 4 m x 7 m, w zabudowie modułowej 7 m x 7 m.
Pergola ma solidną konstrukcją, która przy zamkniętych piórach wytrzymuje obciążenie śniegiem rzędu 200 kg/m2 (na 4 nogach odpierających siłę wiatru).
Jest szczelna na wodę opadową. Wykonana w całości z duraluminium malowanego proszkowo jest odporna na rdzę i umożliwia bezawaryjną  eksploatację przez wiele lat o każdej porze roku. Spełnia wymagania normy Qualicoat (10 lat gwarancji).

Nasza PERGOLA
wyróżnia się:

  • mocną i trwałą konstrukcją 
  • nowoczesnym wyglądem
  • doskonałymi właściwościami mechanicznymi
  • automatyczną, zdalną obsługą
  • ceną korzystną w stosunku do jakości

Pióro ma kształt śmigła

Bardzo dobrze rozprasza światło. Charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością i małym ugięciem przy rozpiętości 4 m podpartej na 2 końcach na profilu belkowo-rynnowym

Profil rynnowo – belkowy zintegrowany z oświetleniem

Rynna jest częścią belki nośnej. Rynno-belka ma bardzo wysoką sztywność i dzięki temu przenosi duże obciążenia.

WAGA pergoli:
Nasze pergole nie są rozwiązaniami lekkimi. Przykładowa waga pergoli 3 m x 3 m wynosi około 280 kg. Tak wysoka waga i duże zużycie materiału podnosi cenę, ale jest to pergola bardzo trwała i przeznaczona do eksploatacji przez wiele lat. Nie należy porównywać jej do rozwiązań, gdzie pióra są wykonane z cienkich blach stalowych lub aluminiowych i ważą np. około 100-120 kg, co  powoduje, że rozwiązania lżejsze i  konkurencyjne są to rozwiązania tylko na słońce i tylko na lato – nie wytrzymają naporu śniegu. Z czasem mogą nawet korodować, może pojawić się rdza. Nasze rozwiązanie wykonane jest w całości z duraluminium malowanego  lakierem proszkowym. 

NOGA pergoli:

Noga podpierająca jest wykonana z grubego i wytrzymałego duraluminium o ściance 3 mm. Dzięki takiej budowie przenosi bardzo duże obciążenia i umożliwia uzyskanie wymiarów 4 m x 7 m.

Noga teleskopowa

Mocowana do fundamentu pod płaszczyzną posadzki, umożliwi regulację…Mocowana do fundamentu pod płaszczyzną posadzki, umożliwi regulację 80-120 mm oraz wyprowadzenie wody deszczowej za pomocą rury Spiro Ø ….. która ma być wpięta do rury odprowadzającej wodę.

Noga z ukrytym mocowaniem

Noga mocowana do płaszczyzny posadzki, która musi mieć odpowiednią nośność i wytrzymałość (pod nogą i wykończeniem posadzki musi być płyta betonowa i fundament. Odprowadzenie wody przez otwory boczne.

Noga flanszowa

Spodnia blacha w kolorze konstrukcji. Śruby maskowane nakrętkami kopułkowymi, widoczne. Dwie nogi boczne wyposażone są w otwory boczne, przez które wypływa woda opadowa.

Poszukujemy
PARTNERÓW HANDLOWYCH

Jesteś zainteresowany współpracą? 

Skontaktuj się z nami mailowo
lub za pomocą formularza kontaktowego.
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszamy!

Poszukujemy
PARTNERÓW HANDLOWYCH

Jesteś zainteresowany współpracą? 

Skontaktuj się z nami mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego.
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszamy!